2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkelaar OpenTunnel - cluster BCO
Beschreibung: Jij bent van het bouwen van koppelingen volgens de voorgeschreven security standaarden. Dankzij jouw inzet en expertise wordt de servicebus binnen de Gemeente Rotterdam verder ontwikkeld.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000