787385-2025 - Wettbewerb
Belgien – Rauchmelder – Vervangen van rookmelders in het patrimonium van Temse en Sint-Niklaas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVervangen van rookmelders in het patrimonium van Temse en Sint-Niklaas
BeschreibungVervangen van rookmelders in het patrimonium van Temse en Sint-Niklaas
Interne KennungPPP0YL-112/5204/2025-039
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38431200 Rauchmelder
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025-039_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0YL-112/5204/2025-039
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38431200 Rookmelders
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-039_1