See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Senior Ontwikkelaar Integratie - cluster BCO
Beschreibung: Programmeren is je passie en je vindt het mooi om voor een wereldstad oplossingen te verzinnen en te bouwen, om de burger beter van dienst te zijn en efficiencywinst voor de stad te realiseren.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000