78742-2025 - Auftragsänderung
Polen – Orthopädische Prothesen – dostawy zespoleń neurochirurgicznych
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawy zespoleń neurochirurgicznych
Beschreibungdostawy zespoleń neurochirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ - p. 20,21,22
Interne Kennung13/ZP/2023
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
LosLOT-0000
Beschreibungdostawy zespoleń neurochirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.