787522-2025 - Wettbewerb
Polen – Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren – Dostawa części zamiennych agregatów i pomp iniekcyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 291-19.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa części zamiennych agregatów i pomp iniekcyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 291-19.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę części zamiennych agregatów i pomp iniekcyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung355936-2025
Interne Kennung702501444
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42124000 Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelLOT-0001
BeschreibungDostawa części zamiennych agregatów i pomp iniekcyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 291-19 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE NR 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42124000 Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren
LosLOT-0002
TitelLOT-0002
Interne KennungZADANIE NR 2
LosLOT-0003
TitelLOT-0003
Interne KennungZADANIE NR 3
LosLOT-0004
TitelLOT-0004
Interne KennungZADANIE NR 4
LosLOT-0005
TitelLOT-0005
Interne KennungZADANIE NR 5
LosLOT-0006
TitelLOT-0006
Interne KennungZADANIE NR 6
LosLOT-0007
TitelLOT-0007
Interne KennungZADANIE NR 7
LosLOT-0008
TitelLOT-0008
Interne KennungZADANIE NR 8
LosLOT-0009
TitelLOT-0009
Interne KennungZADANIE NR 9
LosLOT-0010
TitelLOT-0010
Interne KennungZADANIE NR 10
LosLOT-0011
TitelLOT-0011
Interne KennungZADANIE NR 11
LosLOT-0012
TitelLOT-0012
Interne KennungZADANIE NR 12
LosLOT-0013
TitelLOT-0013
Interne KennungZADANIE NR 13
LosLOT-0014
TitelLOT-0014
Interne KennungZADANIE NR 14
LosLOT-0015
TitelLOT-0015
Interne KennungZADANIE NR 15
LosLOT-0016
TitelLOT-0016
Interne KennungZADANIE NR 16
LosLOT-0017
TitelLOT-0017
Interne KennungZADANIE NR 17
LosLOT-0018
TitelLOT-0018
Interne KennungZADANIE NR 18