See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby Podstawowej Opieki Zdrowotnej – kardiotokograf.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa kardiotokografu – 1 szt. 2) Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w ustawie z dnia 07 kwietna 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024r. pozycja 1620 z późniejszymi zmianami). 3) W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowych, nieużywanych i pełnowartościowych sprzętów medycznych, spełniających wymagania techniczne, jakościowe i użytkowe określone przez Zamawiającego. 4) Wykonawca przeszkoli wskazany przez Zamawiającego personel w zakresie prawidłowej, bezpiecznej oraz efektywnej eksploatacji zaoferowanego sprzętu, w zakresie podstawowej jego konserwacji oraz obsługi. 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do zaproszenia. 6) Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 5 do zaproszenia.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123230 Kardiografen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kardiotokografu – 1 szt. 2) Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w ustawie z dnia 07 kwietna 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024r. pozycja 1620 z późniejszymi zmianami). 3) W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowych, nieużywanych i pełnowartościowych sprzętów medycznych, spełniających wymagania techniczne, jakościowe i użytkowe określone przez Zamawiającego. 4) Wykonawca przeszkoli wskazany przez Zamawiającego personel w zakresie prawidłowej, bezpiecznej oraz efektywnej eksploatacji zaoferowanego sprzętu, w zakresie podstawowej jego konserwacji oraz obsługi. 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do zaproszenia. 6) Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 5 do zaproszenia.