2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów mleczarskich oraz artykułów spożywczych ogólnego przeznaczenia żywieniowego dla Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy oraz dla szkół i placówek oświatowych prowadzących zbiorowe żywienie dzieci w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów mleczarskich oraz artykułów spożywczych ogólnego przeznaczenia żywieniowego dla Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy oraz dla szkół i placówek oświatowych prowadzących zbiorowe żywienie dzieci w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, odpowiadających jakościowo szczegółowym normom handlowym (branżowym) i ogólnej normie handlowej określonych w obowiązujących przepisach prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Formularzu cenowym, który stanowi odpowiednio dla: 1) części nr 1 zamówienia „Dostawy produktów mleczarskich” – załącznik nr 2A do SWZ, 2) części nr 2 zamówienia „Dostawy artykułów spożywczych ogólnego przeznaczenia żywieniowego” – załącznik nr 2B do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy produktów mleczarskich
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Formularzu cenowym, który stanowi odpowiednio dla: części nr 1 zamówienia „Dostawy produktów mleczarskich” – załącznik nr 2A do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15510000 Milch und Rahm
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji polega na zwiększeniu zakresu zamówienia do kwoty nie większej niż: w części nr 1 zamówienia „Dostawa produktów mleczarskich”: 2 836 508,00 (słownie: dwa miliony osiemset trzydzieści sześć tysięcy pięćset osiem złoty 00/100) brutto; Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania na poszczególne produkty przy jednoczesnym zabezpieczeniu środków na cel związany z wykonaniem przedmiotu zamówienia. Uruchomienie prawa opcji następuję automatycznie, gdy suma zleceń na dostawy dowolnego produktu będącego przedmiotem zamówienia przekroczy zapotrzebowanie na dany produkt wskazane w Formularzu cenowym, które stanowi Załącznik nr 2A do SWZ. W trakcie obowiązywania Umowy, Zamawiający ma prawo do wielokrotnego skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji uruchomiane jest jedynie w zakresie równym wartości produktów faktycznie dostarczonych przez Wykonawcę i odebranych przez Zamawiającego bez zastrzeżeń (wad) ponad zapotrzebowanie na te produkty wskazane w Formularzu cenowym Wykonawców, które stanowi Załącznik nr 2A do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawy artykułów spożywczych ogólnego przeznaczenia żywieniowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Formularzu cenowym, który stanowi odpowiednio dla: części nr 2 zamówienia „Dostawy artykułów spożywczych ogólnego przeznaczenia żywieniowego” – załącznik nr 2B do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji polega na zwiększeniu zakresu zamówienia do kwoty nie większej niż: w części nr 1 zamówienia „Dostawa produktów mleczarskich”: 4 305 736,00 zł (słownie: cztery miliony trzysta pięć tysięcy siedemset trzydzieści sześć 00/100) brutto; Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania na poszczególne produkty przy jednoczesnym zabezpieczeniu środków na cel związany z wykonaniem przedmiotu zamówienia. Uruchomienie prawa opcji następuję automatycznie, gdy suma zleceń na dostawy dowolnego produktu będącego przedmiotem zamówienia przekroczy zapotrzebowanie na dany produkt wskazane w Formularzu cenowym, które stanowi Załącznik nr 2B do SWZ. W trakcie obowiązywania Umowy, Zamawiający ma prawo do wielokrotnego skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji uruchomiane jest jedynie w zakresie równym wartości produktów faktycznie dostarczonych przez Wykonawcę i odebranych przez Zamawiającego bez zastrzeżeń (wad) ponad zapotrzebowanie na te produkty wskazane w Formularzu cenowym Wykonawców, które stanowi Załącznik nr 2B do SWZ.