2. Verfahren
Verfahren
Titel: QMMO25-3863 - Raamovereenkomst voor levering, installatie, onderhoud en consultancy van Tenable vulnerability scanning software voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en Flanders Make vzw
Beschreibung: QMMO25-3863 - Raamovereenkomst voor levering, installatie, onderhoud en consultancy van Tenable vulnerability scanning software voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en Flanders Make vzw
Interne Kennung: QMMO25-3863
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Gezien er op 14-10-2025 reeds een mededingingsprocedure met onderhandelingen (QMMO25-3776) werd gepubliceerd, maar geen kandidaturen zijn ingediend, kan de oorspronkelijke planning niet worden gevolgd. Hierdoor ontstaat een ernstig risico op onderbreking van cruciale IT-diensten indien de opdracht niet tijdig wordt gegund, wat operationele en financiële schade kan veroorzaken. Bovendien moeten de licenties uiterlijk op 15 maart 2026 worden hernieuwd om continuïteit te waarborgen. Om deze hoogdringendheid op te vangen, is het aangewezen om een verkorte termijn van 15 kalenderdagen te hanteren voor het indienen van aanvragen tot deelneming.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst voor levering, installatie, onderhoud en consultancy van Tenable vulnerability scanning software voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en Flanders Make vzw
Interne Kennung: 1