787597-2023 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY TERESZPOL
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY TERESZPOL
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup energii elektrycznej dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Zamówienie – zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ: 1) Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2025 r. wynosi 65 933 305,00 kWh.
Interne Kennung: KNK.271.10.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup energii elektrycznej dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Gmina Tereszpol oraz Członkowie Grupy Zakupowej oraz ich jednostki organizacyjne zawrą odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY TERESZPOL. Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez Gminę i jej jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1do SWZ. Obowiązkiem wybranego Wykonawcy będzie reprezentowanie Zamawiającego oraz jego jednostek organizacyjnych przed właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w sprawach związanych ze zgłoszeniem zmiany sprzedawcy. Do wykonania ww. wymienionych czynności Wykonawca otrzyma stosowne pełnomocnictwo (zał. nr 4.1 do SWZ) Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Gminy Biłgoraj • Gminy Biszcza • Gminy Chrzanów • Gminy Dzwola • Gminy Firlej • Gminy Frampol • Gminy Godziszów • Gminy Janów Lubelski • Gminy Jeziorzany • Gminy Jodłownik • Gminy Józefów • Gminy Kamionka • Gminy Klonowa • Gminy Księżpol • Gminy Łukowa • Gminy Michów • Gminy Miejskiej Biała Podlaska • Gmina Miejska Włodawa • Gminy Modliborzyce • Gminy Niemce • Gminy Nowy Wiśnicz • Gminy Obsza • Gminy Ostrów Lubelski • Gminy Ostrówek • Gminy Potok Górny • Gminy Potok Wielki • Gminy Pysznica • Gminy Rzezawa • Gminy Tarnogród • Gminy Turobin • Gminy Uścimów • Gminy Włodawa • Gminy Wysokie • Gminy Zaklików • Gminy Żegocina • Powiatu Biłgorajskiego • Powiatu Janowskiego z siedzibą w Janowie Lubelskim • Samodzielnym Publicznym Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej w Janowie Lubelskim • Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Ostrowie Lubelskim Sp. z o.o. Zamówienie – zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ: 1) Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2025 r. wynosi 65 933 305,00 kWh.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Menge: 64 156 827 Kilowattstunden