2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów do redukcji biologicznych czynników chorobotwórczych na urządzeniu Mirasol
Beschreibung: Dostawa zestawów do redukcji biologicznych czynników chorobotwórczych na urządzeniu Mirasol: 1. Zestawy do redukcji biologicznych czynników chorobotwórczych w koncentratach krwinek płytkowych zawieszonych w osoczu 2. Zestawy do redukcji biologicznych czynników chorobotwórczych w koncentratach krwinek płytkowych zawieszonych w roztworze wzbogacającym PAS
Interne Kennung: SZP.26.2.137.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001