2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vergunningverlening VTH
Beschreibung: Gemeente Koggenland heeft het doel middels deze aanbesteding één of twee partij te selecteren en contracteren voor de volgende diensten ter ondersteuning van het team VTH/RO: • vergunningverlening (huisbesteding); • deeltoetsen (RO toets, BBL toets, etc.). Zie voor meer informatie bij de 2 Percelen en het Aanbestedingsdocument. Zie voor meer informatie het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: KGL 202411-240094
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocument.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79990000 Verschiedene Dienstleistungen für Unternehmen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Huisbesteding
Beschreibung: Dit perceel betreft de integrale behandeling van aanvragen omgevingsvergunningen, inclusief advisering, afstemming met ketenpartners en het leveren van input voor bezwaarprocedures. De inschrijver dient hierbij als verlengstuk van het gemeentelijk team en functioneert als casemanager met een regisserende en inhoudelijke verantwoordelijkheid. Volledige casemanagement van aanvragen Omgevingsvergunningen. Zie voor meer informatie het Aanbestedingsdocument. Zie voor meer informatie het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Toetsingstaken
Beschreibung: Dit perceel ziet op de inzet van vakspecialisten op ad-hoc basis ter ondersteuning van het gemeentelijk casemanagement. De werkzaamheden beperken zich tot toetsing van vergunningsaanvragen aan geldende wet- en regelgeving. Zie voor meer informatie het Aanbestedingsdocument. Zie voor meer informatie het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 2