2. Verfahren
Verfahren
Titel: Náhrada zdroje tepla, domov pro seniory ANNA, Český Brod
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je demontáž stávající kotelny v podkroví a vybudování nové kotelny v suterénu objektu ANNA ČESKÝ BROD, sociální služby pro seniory, na adrese Žitomířská 323, 282 01 Český Brod ve vlastnictví města Český Brod. Objekt se nachází na hranici Městské památkové zóny Český Brod, do níž není plánován žádný zásah. Pokud by během realizace došlo ke zjištění, že jakýkoliv takový zásah je nezbytný pro realizaci veřejné zakázky, upozorňuje zadavatel, že takovýto zásah musí respektovat pravidla památkové zóny.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42515000 Fernwärmekessel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo v budoucím smluvním vztahu na jednostrannou redukci předmětu veřejné zakázky, pokud se mu nepodaří zajistit finanční prostředky v celém předpokládaném rozsahu. Pokud toto právo uplatní, je účastník (dodavatel) povinen na redukci (snížení rozsahu) předmětu veřejné zakázky přistoupit. Takovou jednostrannou redukcí se rozumí rovněž nerealizace předmětu plnění této veřejné zakázky.