787845-2025 - Ergebnis
Tschechien – Medizinsoftwarepaket – Transakční portál pro výměnu dat Nemocnice Kladno
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTransakční portál pro výměnu dat Nemocnice Kladno
BeschreibungÚčelem veřejné zakázky je dodávka SW řešení a HW provozního prostředí pro realizaci transakčního portálu pro výměnu dat vč. řešení důvěryhodného archivu a souvisejících služeb v rámci realizace projektu. Předmět veřejné zakázky je rozdělen na části: Část 1: Transakční portál Část 2: HW a SW infrastruktura
Interne Kennung2025006
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 48821000 Netzwerkserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
LosLOT-0001
TitelTransakční portál
BeschreibungPředmětem plnění části 1 veřejné zakázky je dodávka Transakčního portálu pro výměnu dat Oblastní nemocnice Kladno zahrnujícího aplikační (SW) řešení.
Interne Kennungčást 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung
LosLOT-0002
TitelČást 2: HW a SW infrastruktura
BeschreibungPředmětem plnění části 2 veřejné zakázky je konkrétně provozní HW a SW infrastruktura nezbytná pro zajištění provozu Transakčního portálu pro výměnu dat Oblastní nemocnice Kladno v rozsahu: 1) Výpočetní server (2 ks) 2) Blokové diskové úložiště (1 ks) 3) Deduplikační diskové pole (1 ks) 4) Související datová infrastruktura: DC přepínač (2 ks), 5) Služby související s dodávkou a její implementací do technologického prostředí zadavatele.
Interne Kennungčást 2
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung