787855-2023 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Ogłoszenie o zamiarze wyboru operatora publicznego transportu zbiorowego poprzez bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na rok 2025
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze wyboru operatora publicznego transportu zbiorowego poprzez bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na rok 2025
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym na liniach komunikacyjnych obejmujących obszar Gminy Pasłęk. Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy 1 styczeń 2025 r. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.12 miesięcy.
Interne Kennung: BGK.271.26.2023.ŁZ
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na rok 2025