See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst in drie percelen voor levering van elektriciteit, garanties van oorsprong en injectie
Beschreibung: De opdracht betreft een overheidsopdracht voor leveringen in de zin van art. 2, 20° van de Wet Overheidsopdrachten. De opdracht omvat drie percelen, zijnde: • Perceel 1: De levering van elektriciteit • Perceel 2: De aankoop van lokale garanties van oorsprong • Perceel 3: De injectie van elektriciteit afkomstig van decentrale productie
Interne Kennung: PPP1BL-53/3039/2023/026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: De levering van elektriciteit
Beschreibung: De inschrijver dient een éénvormige tariefformule op te geven die geldt voor de levering van elektriciteit inclusief ARP-netverliezen aan alle aansluitingspunten samen voor de leveringsperiode 2024 - 2026. Voor alle AMR-punten zal het niet geclickte volume volgens EPEX DA hourly worden verhandeld. Voor niet MMR en YMR zal met EPEX Month Average worden afgerekend Het gunningscriterium is de prijs uitgedrukt in EURO zijnde de kosten voor de levering van elektriciteit (commodity inclusief ARP-netverliezen). De berekening gebeurt op basis van de verbruiksvolumes zoals in bijlage C opgegeven. De inschrijver is gehouden een tariefformule aan te bieden op basis van volgende formule: - TC : totale jaarlijkse aan te rekenen kosten van de inschrijver voor elektriciteit (€) - Vamr : elektriciteitsverbruik van de AMR aansluitingen (MWh) - Vsu : elektriciteitsverbruik van MMR en YMR aansluitingen tijdens de stille uren (MWh) - Vnu : elektriciteitsverbruik van MMR en YMR aansluitingen tijdens de normale uren (MWh) - Vtu: elektriciteitsverbruik van MMR en YMR aanlsuitingen tijdens de totale uren voor enkelvoudige meters (MWh) - EPEX h : De EPEX h prijs die dagelijks wordt gepubliceerd - EPEX MA: de gemiddelde EPEX prijs die aan het einde van elke maand zal worden gefactureerd voor het verbruikte volume. - Xamr : coëfficient voor de AMR punten - Xnu : coëfficient normale uren - Xsu : coëfficient stille uren - Xtu : coëfficient totale uren voor enkelvoudige meters - Yamr : een proportionele component in €/MWh voor de AMR aansluitingen - Ynu : een proportionele component normale uren in €/MWh - Ysu : een proportionele component stille uren in €/MWh - Ytu : een proportionele component totale uren voor enkelvoudige meters €/MWh Voor de vergelijking van de prijzen worden de kosten van de inschrijver total cost (TC) voor alle aansluitingspunten opgeteld en zal de settelment CAL24 gepubliceerd op de ice endex worden gebruikt die de dag voorafgaandelijk aan de publicatie van het bestek is gepubliceerd. De totale kosten, uitgedrukt in EURO, zijn de kosten voor de levering van elektriciteit (commodity inclusief ARP-netverliezen). De inschrijver zal de TC berekenen en invullen op de bij het bestek als bijlage B opgenomen inventaris alsmede de gevraagde parameters van de formule. Kosten met betrekking tot de GSC’s en WKC’s dienen niet in de prijsformule worden inbegrepen, maar zullen transparant aan 100 % van de dan geldende boeteprijs worden doorgerekend, volgens de geldende quota op het moment van facturatie. Hieronder worden – louter indicatief – de verbruiksdata die gehanteerd dienen te worden voor de berekening van de offertes weergegeven: AMR: 42,70 GWh MMR: 0,30 GWh YMR: 5,77 GWh Deze volumes houden rekening met een gelijke verdeling over de twee leveringsjaren, inclusief mogelijke verlenging met één jaar die gevraagd wordt binnen het bestek. Voor de beoordeling worden de offertes berekend volgens de algebraïsche regels. Een negatief opgegeven waarde in de inventaris wordt in de hierboven vermelde formule als negatief verwerkt. De laagste offerte is deze die voor de aansluitingspunten gezamenlijk resulteert in de laagste prijs voor levering in de leveringsperiode.
Interne Kennung: 2023/026
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: De aankoop van lokale garanties van oorsprong
Beschreibung: TGO = ((Commerg + Y) x V - TGO: Totaal aantal Garanties van oorsprong - Commerg: prijs gepubliceerd op commerg de vrijdag voorafgaand aan de publicatie van het bestek - Y: vaste component of toeslag - V: aantal garanties van oorsprong
Interne Kennung: 2023/026 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: De injectie van elektriciteit afkomstig van decentrale productie
Beschreibung: TO = ((X x EPEX h) + Y) x I - TO : jaarlijkse opbrengst van teruggeleverde stroom (€) - X : multiplicator of coefficient - Y : vast component of ‘toeslag’ - I : volume van geïnjecteerde stroom
Interne Kennung: 2023/026 3