2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka pece pro odstraňování organických pojiv a vysokoteplotní pece pro sintrování keramických dílů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 kusu pece pro odstraňování organických pojiv z keramických dílů při nízkých teplotách (pec pro debinding) a 1 kusu vysokoteplotní pece pro sintrování keramických dílů. Veřejná zakázka je v souladu s ustanovením § 35 zákona rozdělena na dvě části. Dodavatel může podat nabídku do jedné nebo do obou částí veřejné zakázky. Údaje uvedené v Zadávací dokumentaci jsou závazné pro všechny části veřejné zakázky, není-li v Zadávací dokumentaci uvedeno jinak. Pro každou část veřejné zakázky bude uzavírána samostatná smlouva na veřejnou zakázku. Přehled rozdělení veřejné zakázky do jednotlivých částí: Část 1: Pec pro odstraňování organických pojiv Část 2: Vysokoteplotní pec pro sintrování Podrobnější informace k jednotlivým částem veřejné zakázky jsou uvedeny dále v tomto formuláři. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: BUR/2025/22
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42300000 Industrie- oder Laboratoriumsbrennöfen, Veraschungsöfen und Öfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42942000 Öfen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pec pro odstraňování organických pojiv
Beschreibung: Předmětem plnění pro část 1 veřejné zakázky je dodávka 1 kusu pece pro odstraňování organických pojiv z keramických dílů při nízkých teplotách (pec pro debinding). Součástí plnění je dále doprava do místa plnění, instalace, uvedení do provozu včetně ověření funkčnosti a zaškolení obsluhy v rozsahu min. 1 hodiny. Podrobná technická specifikace pro část 1 veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1a Zadávací dokumentace. Podmínky plnění jsou dále uvedeny v obchodních podmínkách pro část 1 veřejné zakázky (návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 2a Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0002
Titel: Vysokoteplotní pec pro sintrování
Beschreibung: Předmětem plnění pro část 2 veřejné zakázky je dodávka 1 kusu vysokoteplotní pece pro sintrování keramických dílů (např. Al2O3). Součástí plnění je dále doprava do místa plnění, instalace, uvedení do provozu včetně ověření funkčnosti a zaškolení obsluhy v rozsahu min. 1 hodiny. Podrobná technická specifikace pro část 2 veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1b Zadávací dokumentace. Podmínky plnění jsou dále uvedeny v obchodních podmínkách pro část 2 veřejné zakázky (návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 2b Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 2