2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa klawiatury dla osób niedowidzących i słabowidzących - 2 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. klawiatury dla osób niedowidzących i słabowidzących. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: AP-272-WRU-129/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 6) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych oraz zgodnie z wymogami określonymi w Zaproszeniu do negocjacji. Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, gdyż zachodzi następująca okoliczność: w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego albo przetargu ograniczonego nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo wszystkie wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu zostały odrzucone na podstawie art. 146 ust. 1 pkt 2 albo nie zostały złożone żadne oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub, ze względu na ich niezgodność z opisem przedmiotu zamówienia, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237460 Computertastaturen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AP-272-WRU/129/2025
Menge: 2 Stück