See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu teleinformatycznego oraz systemu zarządzania farmakoterapią w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: ,,Utworzenie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu teleinformatycznego oraz systemu zarządzania farmakoterapią w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: ,,Utworzenie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym”, a w tym: Część 1- System zarządzania farmakoterapią Część 2- Sprzęt komputerowy Część 3- Sprzęt teleinformatyczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Wykaz wymaganych dokumentów podmiotowych i przedmiotowych zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu. W postępowaniu ma zastosowanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennung: SZSPOO.SZP 3810.103.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32500000 Fernmeldebedarf, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 38652100 Vorführgeräte, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa sprzętu teleinformatycznego oraz systemu zarządzania farmakoterapią w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: ,,Utworzenie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym
Beschreibung: Część 1- System zarządzania farmakoterapią Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa sprzętu teleinformatycznego oraz systemu zarządzania farmakoterapią w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: ,,Utworzenie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym
Beschreibung: Część 2- Sprzęt komputerowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dostawa sprzętu teleinformatycznego oraz systemu zarządzania farmakoterapią w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: ,,Utworzenie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym
Beschreibung: Część 3- Sprzęt teleinformatyczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 38652100 Vorführgeräte, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung