See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Ermelo Kwartiermaker Brede Toegang
Beschreibung: Omschrijving van de opdracht Als kwartiermaker van de brede toegang sociaal domein ben je verantwoordelijk voor het doorontwikkelen van de brede toegang voor het sociaal domein in Ermelo. De afgelopen jaren is hard gewerkt aan het ontwikkelen van de Brede Toegang. Dit hebben we samen met de kernpartners sociaal domein gedaan. We zitten nu in de implementatiefase waarbij de inzet van fte een van de onderwerpen van gesprek is, de implementatie van de routes en de AVE methode, afstemmen van de dienstverlening/samenwerking tussen 1e en 2e lijns telefonie en de loketfunctie ‘voor al uw vragen’. Onderdeel van de opdracht is tevens het samenbrengen van de kernpartners en hen stimuleren hun inhoudelijke inbreng te doen vanuit hun expertise, zodat er een gezamenlijk gedragen brede toegang ontstaat, waarin ieders rol duidelijk is. Daarnaast moet er aandacht zijn voor het vormgeven van de coördinatorrol, die bij Welzijn Ermelo ligt. Op te leveren eindresultaat: - opstellen van beleidskaders: afstemmen in samenwerkingsafspraken in de opdrachten naar verbonden partijen in de Brede Toegang - een samenwerkingsconvenant ondertekent door alle partijen in de Brede Toegang, waaronder procesafspraken over privacy- en informatieveiligheid. - Opstellen van een verwerkersovereenkomst met DPIA - Verbinding tussen de projecten Brede Toegang & KEC met werk procesafspraken. - Samenwerkingsafspraken over de huisvesting van het lokaal team brede toegang - Monitoring en evaluatie: toezicht houden op voortgang en de resultaten (bepalen KPI’s met inhoudelijk beleidsmedewerkers) Er is een mogelijkheid dat de kandidaat voor een klein aantal uren voor dezelfde werkzaamheden wordt ingezet voor de gemeente Harderwijk.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamische aankoop systeem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000