See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu jednorazowego : Zamówienie składa się z 24 części: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 1. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 2. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 3. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 4. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 5. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 6. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 7. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 8. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 9. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 10. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 11. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 12. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 13. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 14. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 15. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 16. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 17. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 18. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 19. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 20. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 21. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 22. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 23. Dostawa sprzętu jednorazowego - część 24.
Interne Kennung: ZP.30.2023.LD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 1.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.2 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 1 wg załącznika Nr 1.2
Interne Kennung: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33171110 Anästhesiemasken
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 2.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.3 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 2 wg załącznika Nr 1.3
Interne Kennung: LOT-0002
Haupteinstufung (cpv): 33141321 Anästhesienadeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33171300 Epiduralset
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 3.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.4 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 3 wg załącznika Nr 1.4
Interne Kennung: LOT-0003
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen, 33141321 Anästhesienadeln, 33141610 Sammelbeutel
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 4.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.5 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 4 wg załącznika Nr 1.5
Interne Kennung: LOT-0004
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157110 Sauerstoffmasken, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 5.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.6 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 5 wg załącznika Nr 1.6
Interne Kennung: LOT-0005
Haupteinstufung (cpv): 33171110 Anästhesiemasken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 6.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.7 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 6 wg załącznika Nr 1.7
Interne Kennung: LOT-0006
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141610 Sammelbeutel
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 7.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.8 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 7 wg załącznika Nr 1.8
Interne Kennung: LOT-0007
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33141642 Dränzubehör, 33157700 Befeuchter für Sauerstofftherapie, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 8.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.9 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 8 wg załącznika Nr 1.9
Interne Kennung: LOT-0008
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 9.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.10 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 9 wg załącznika Nr 1.10
Interne Kennung: LOT-0009
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33141220 Kanülen
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 10.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.11 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 10 wg załącznika Nr 1.11
Interne Kennung: LOT-0010
Haupteinstufung (cpv): 31711140 Elektroden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 37322300 Mundstücke, 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik, 33141323 Biopsienadeln, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33171100 Anästhesieinstrumente
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 11.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.12 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 11 wg załącznika Nr 1.12
Interne Kennung: LOT-0011
Haupteinstufung (cpv): 33141615 Urinbeutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169400 Chirurgische Sets, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 12.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.13 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 12 wg załącznika Nr 1.13
Interne Kennung: LOT-0012
Haupteinstufung (cpv): 35230000 Handschellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 13.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.14 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 13 wg załącznika Nr 1.14
Interne Kennung: LOT-0013
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39518200 Operationslaken, 33141620 Sanitätspacks, 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 14.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.15 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 14 wg załącznika Nr 1.15
Interne Kennung: LOT-0014
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39518200 Operationslaken, 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 15.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.16 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 15 wg załącznika Nr 1.16
Interne Kennung: LOT-0015
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141641 Sonden
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 16.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.17 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 16 wg załącznika Nr 1.17
Interne Kennung: LOT-0016
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0017
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 17.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.18 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 17 wg załącznika Nr 1.18
Interne Kennung: LOT-0017
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 18.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.19 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 18 wg załącznika Nr 1.19
Interne Kennung: LOT-0018
Los: LOT-0019
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 19.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.20 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 19 wg załącznika Nr 1.20
Interne Kennung: LOT-0019
Los: LOT-0020
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 20.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.21 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 20 wg załącznika Nr 1.21
Interne Kennung: LOT-0020
Los: LOT-0021
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 21.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.22 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 21 wg załącznika Nr 1.22
Interne Kennung: LOT-0021
Los: LOT-0022
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 22.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.23 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 22 wg załącznika Nr 1.23
Interne Kennung: LOT-0022
Haupteinstufung (cpv): 33772000 Einweg-Papierartikel
Los: LOT-0023
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 23.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.24 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 23 wg załącznika Nr 1.24
Interne Kennung: LOT-0023
Los: LOT-0024
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego - część 24.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań zawarte są w Formularzu cenowym załączniku nr 1.25 do Formularza oferty. formularz cenowy – część 24 wg załącznika Nr 1.25
Interne Kennung: LOT-0024
Haupteinstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier