2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa oraz wdrożenie urządzeń w ramach projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa systemu teletransmisyjnego Policji
Beschreibung: Dostawa oraz wdrożenie urządzeń w ramach projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa systemu teletransmisyjnego Policji” Postępowanie jest realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowanego ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności dla przedsięwzięcia pn. Inwestycja C3.l.l. Cyberbezpieczeństwo - CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Cyberbezpieczeństwo - Cyberbezpieczny Rząd.
Interne Kennung: 300/BŁiI/25/AL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oraz wdrożenie urządzeń w ramach projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa systemu teletransmisyjnego Policji”, numer postępowania 300/BŁiI/25/AL
Beschreibung: Dostawa oraz wdrożenie urządzeń w ramach projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa systemu teletransmisyjnego Policji”, numer postępowania 300/BŁiI/25/AL