See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adviseur Huisvesting - cluster BCO
Beschreibung: Als huisvestingsadviseur ben je dé inhoudelijk expert en beheerder van enkele huisvestingsproducten. Enkele producten die onder jouw beheer kunnen komen, zijn loodgieterswerk, vloerafwerking, raambekleding, schilderwerk en veiligheid & welzijn. Daarnaast heb je nog andere taakgebieden, zie hieronder.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000