See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemów pomiaru mocy mikrofalowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów pomiaru mocy mikrofalowej. Przedmiot zamówienia jest podzielony na części: Część 1: Dostawa systemu pomiaru mocy mikrofalowej składającego się z szesnastu głowic pomiarowych Część 2: Dostawa systemu pomiaru mocy mikrofalowej składającego się z ośmiu głowic pomiarowych oraz dwóch terminali do rejestracji wyników pomiarów Część 3: Dostawa systemu pomiaru mocy mikrofalowej składającego się z 2 głowic pomiarowych oraz terminala do rejestracji wyników pomiarów
Interne Kennung: EZP.270.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38341300 Instrumente zum Messen elektrischer Größen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa systemu pomiaru mocy mikrofalowej składającego się z szesnastu głowic pomiarowych
Beschreibung: Dostawa systemu pomiaru mocy mikrofalowej składającego się z szesnastu głowic pomiarowych
Interne Kennung: EZP.270.21.2025 Część1
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dostawa systemu pomiaru mocy mikrofalowej składającego się z ośmiu głowic pomiarowych oraz dwóch terminali do rejestracji wyników pomiarów
Beschreibung: Dostawa systemu pomiaru mocy mikrofalowej składającego się z ośmiu głowic pomiarowych oraz dwóch terminali do rejestracji wyników pomiarów
Interne Kennung: EZP.270.21.2025 Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dostawa systemu pomiaru mocy mikrofalowej składającego się z 2 głowic pomiarowych oraz terminala do rejestracji wyników pomiarów
Beschreibung: Dostawa systemu pomiaru mocy mikrofalowej składającego się z 2 głowic pomiarowych oraz terminala do rejestracji wyników pomiarów
Interne Kennung: EZP.270.21.2025 Część 3