2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strojní vybavení brusírny pily Olomučany ŠLP ML Křtiny – rozděleno na části
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka dvou samostatných strojů do brusírny pily Olomučany ŠLP ML Křtiny, č.ev. 199, 679 03 Olomučany, a to CNC brusky pilových pásů a CNC válcovacího a rovnacího centra, jejichž dodavatelé budou soutěženi zvlášť v příslušné části veřejné zakázky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1: CNC bruska pilových pásů
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka CNC brusky pilových pásů s parametry stanovenými v zadávací dokumentaci, příloha č. 1a – technická specifikace, která bude sloužit k broušení zubů pilových pásů. Součástí předmětu plnění je rovněž: - doprava stroje do místa plnění; - montáž a instalace v místě určení přímo v pracovních podmínkách, čímž se rozumí ověření řádné funkčnosti, jakož i provedení dalších úkonů nezbytných pro to, aby dodaný stroj byl plně způsobilý sloužit svému obvyklému účelu, vč. napojení na elektřinu a tlakový vzduch a uvedení stroje do plně funkčního a provozuschopného stavu; - dodání veškeré související technické dokumentace: návody k obsluze a údržbě stroje (manuály) v českém nebo anglickém jazyce v elektronické podobě; - požadavek na zaškolení obsluhy (2 osoby, 2 dny) v rozsahu dle kupní smlouvy; - odvoz a likvidace obalů a dalších materiálů použitých při plnění dodávky, v souladu s ustanoveními zákona 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů; - záruční servis v rozsahu dle kupní smlouvy. Podrobná technická specifikace požadovaného plnění uvedeného v odst. 1.2. této zadávací dokumentace je uvedena v příloze č. 1a – technická specifikace.
Interne Kennung: část 1: CNC bruska pilových pásů - DBID 7468
Los: LOT-0002
Titel: část 2: CNC válcovací a rovnací centrum
Beschreibung: Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka CNC válcovacího a rovnacího centra s parametry stanovenými v zadávací dokumentaci, příloha č. 1b – technická specifikace, které umožňuje válcování a rovnání pilových pásů. Součástí předmětu plnění je rovněž: - doprava stroje do místa plnění; - montáž a instalace v místě určení přímo v pracovních podmínkách, čímž se rozumí ověření řádné funkčnosti, jakož i provedení dalších úkonů nezbytných pro to, aby dodaný stroj byl plně způsobilý sloužit svému obvyklému účelu, vč. napojení na elektřinu a tlakový vzduch a uvedení stroje do plně funkčního a provozuschopného stavu; - dodání veškeré související technické dokumentace: návody k obsluze a údržbě stroje (manuály) v českém nebo anglickém jazyce v elektronické podobě; - požadavek na zaškolení obsluhy (2 osoby, 2 dny) v rozsahu dle kupní smlouvy; - odvoz a likvidace obalů a dalších materiálů použitých při plnění dodávky, v souladu s ustanoveními zákona 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů; - záruční servis v rozsahu dle kupní smlouvy. Podrobná technická specifikace požadovaného plnění uvedeného v odst. 1.3. této zadávací dokumentace je uvedena v příloze č. 1b – technická specifikace.
Interne Kennung: část 2: CNC válcovací a rovnací centrum - DBID: 7469