788203-2025 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Budowa internatu sportowego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa internatu sportowego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa internatu sportowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób wykonywania zamówienia został określony za pomocą dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (link prowadzący bezpośrednio do dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych: https://short-link.me/13iTM). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w załączniku nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ” (projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego).
Vorherige Bekanntmachung571513-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001