See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy oleju napędowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są: ”Dostawy oleju napędowego” w zależności od temperatury otoczenia (okresu) odpowiednio: • letniego, • przejściowego, • zimowego, spełniającego wymogi Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 26 czerwca 2024r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych, wg załącznika nr 3 – Olej napędowy „standardowy” (Dz.U. z 2024r. poz. 1018 z późn. zm.). 2. Całkowita wielkość zamówienia: 7 000 000 litrów oleju napędowego (7 000 m3). Podana wielkość rocznego zapotrzebowania Zamawiającego na paliwo w czasie trwania umowy może ulec zwiększeniu bądź zmniejszeniu maksymalnie o 20%. 3. 3. Minimalna wielkość pojedynczej dostawy wynosi nie mniej niż 20 000 litrów (20 m3). Zamawiający szacuje, że Baza Katowice: 3 x 32 tys. litrów, baza Zawodzie 1 x 32 tys. litrów - w tygodniu.
Vorherige Bekanntmachung: 563936-2025
Interne Kennung: pn/09/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001