788283-2025 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – Slopen van bovengrondse hospitaalvleugel en asbestverwijdering
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Slopen van bovengrondse hospitaalvleugel en asbestverwijdering
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is:: • Het slopen van het bovengrondse volume van de hospitaalvleugel in Leut,; • Alle asbestverwijdering in het gebouw; • Het waterdicht maken van de kelderafdekking: • Het leeghalen van de kelder inclusief het verwijderen van alle technieken.
Interne Kennung: TVL/2025/1859/OMB/VAS
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TVL/2025/1859/OMB/VAS - 1
Interne Kennung: 1