788304-2023 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels – Hoteldiensten opvang Oekraïense vluchtelingen
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hoteldiensten opvang Oekraïense vluchtelingen
Beschreibung: Aanbestedende Dienst heeft het voornemen om een overeenkomst af te sluiten voor hoteldiensten in het kader van de opvang van Oekraïense vluchtelingen. Dit voornemen wordt op 16 januari 2024 in de vergadering van het college van b en w, bekrachtigd.
Interne Kennung: C23003610
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000