See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drobiu i wędlin drobiowych dla 25. WOG w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa drobiu i wędlin drobiowych dla 25. WOG w Białymstoku” do punktów odbioru mieszczących się w: a) 15-325 Białystok, ul. Kawaleryjskiej 70 b) 18-400 Łomża, ul. Aleja Legionów 133 c) 17-200 Hajnówka, Nieznany Bór 4 – obiekt Składu Materiałowego w Hajnówce.
Vorherige Bekanntmachung: 623078-2025
Interne Kennung: 75/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowych na ten cel.