2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAD|Mendix Expert Business Engineer Senior – Community Lead - cluster BCO
Beschreibung: Jij bent van het ontwikkelen van applicaties. Wil jij als Expert Mendix Business Engineer Senior – Community Lead het verschil maken in de ontwikkeling van de dienstverlening van een wereldstad? Dan hebben wij de perfecte klus voor jou.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000