788562-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen im juristischen Bereich – Poskytování právních služeb – aplikace obchodních podmínek při řešení smluvních vztahů během realizace vybraných staveb PK v gesci ZB ŘSD ČR
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování právních služeb – aplikace obchodních podmínek při řešení smluvních vztahů během realizace vybraných staveb PK v gesci ZB ŘSD ČR
BeschreibungPoskytování právních služeb v souvislosti s obchodními podmínkami staveb pozemních komunikací vydaných MD ČR - právní poradenství v obchodněprávních vztazích při realizaci stavebních prací, zpracování právních rozborů a stanovisek, zpracování smluv a dalších listin, tvorba vnitřních předpisů v souvislosti s obchodními podmínkami staveb pozemních komunikací vydanými MD ČR
Interne Kennung03EU-001034
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001