See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ, OBEJMUJĄCA SPRZEDAŻ I ŚWIADCZENIE USŁUG DYSTRYBUCJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GMINY PABIANICE I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ, OBEJMUJĄCA SPRZEDAŻ I ŚWIADCZENIE USŁUG DYSTRYBUCJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GMINY PABIANICE I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Gmina Pabianice oraz jednostki wymienione w zał. nr 1 do SWZ zawrą odrębne umowy wynikającą z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich punktów poboru zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ i zał. nr 5 do SWZ. Obowiązkiem wybranego Wykonawcy będzie zgłoszenia wskazanemu Operatorowi Systemu Dystrybucyjnego do realizacji zawartych z Wykonawcą Kompleksowych Umów dostawy energii elektrycznej, obejmującej sprzedaż i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej. Do wykonania ww. czynności Wykonawca otrzyma stosowne pełnomocnictwo (zał. nr 5.1 do SWZ). 2. Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu jednostek organizacyjnych, które wskazane zostały w zał. nr 1 do SWZ: • Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Bychlewie • Szkoły Podstawowej w Pawlikowicach im. Marii Skłodowskiej-Curie • Szkoły Podstawowej w Petrykozach im. H Ch. Andersena • Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątkowisku • Gminnego Ośrodka Zdrowia w Petrykozach • Gminnego Domu Kultury w Bychlewie • Ochotniczej Straży Pożarnej w Kudrowicach • Ochotniczej Straży Pożarnej w Rydzynach • Ochotniczej Straży Pożarnej w Żytowicach 3. Zamówienie – zakup i dystrybucja energii elektrycznej do obiektów wymienionych w zał. nr 1 do SWZ: 1) Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. wynosi 2 171 130,00 kWh. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia lub zwiększenia ilości zamawianej energii elektrycznej. Operatorem Systemu Dystrybucyjnego jest PGE Dystrybucja S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 430019-2025
Interne Kennung: ID.271.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09310000 Elektrizität, 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001