See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie/zakup licencji XDR, serwera pocztowego, urządzenia klasy UTM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Przedłużenie/zakup licencji XDR, serwera pocztowego, urządzenia klasy UTM w ramach planowanego przedsięwzięcia Rozwój infrastruktury cyfrowej i systemów zarządzania informacją medyczną" realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia.– zgodnie z warunkami, szczegółowym opisem i ilością określoną w Załączniku nr 23.3.1 i 2 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”
Vorherige Bekanntmachung: 592430-2025
Interne Kennung: DZ-751-61/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 1 - Dostawa i wdrożenie urządzeń klasy UTM oraz serwera pocztowego
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Dostawa i wdrożenie urządzeń klasy UTM oraz serwera pocztowego
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 2 - Przedłużenie/zakup licencji XDR
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Przedłużenie/zakup licencji XDR
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung