See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY ZAKŁADU PATOMORFOLOGII, DZIAŁU CHEMIOTERAPII DZIENNEJ ORAZ CENTRALNEGO LABORATORIUM DIAGNOSTYCZNEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY ZAKŁADU PATOMORFOLOGII, DZIAŁU CHEMIOTERAPII DZIENNEJ ORAZ CENTRALNEGO LABORATORIUM DIAGNOSTYCZNEGO; W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘCIA PN. „POPRAWA EFEKTYWNOŚCI FUNKCJONOWANIA, DOSTĘPNOŚCI I JAKOŚCI UDZIELANYCH ŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE ONKOLOGII PRZEZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. K. ŁUKOWICZA W CHOJNICACH” REALIZOWANEGO W RAMACH KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIEKSZĘNIA ODPORNOŚCI: KOMPONENT D „EFEKTYWNOŚĆ, DOSTĘPNOŚĆ I JAKOŚĆ SYSTEMU OCHRONY ZDROWIA” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów podmiotów leczniczych”, określona szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)/ Formularzu asortymentowo - cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Formularzu parametrów technicznych – Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 625185-2025
Interne Kennung: FZAP-380-15/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY ZAKŁADU PATOMORFOLOGII, DZIAŁU CHEMIOTERAPII DZIENNEJ ORAZ CENTRALNEGO LABORATORIUM DIAGNOSTYCZNEGO, określona szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)/ Formularzu asortymentowo - cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Formularzu parametrów technicznych – Załącznik nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope