788648-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen im juristischen Bereich – Inhuur juridische capaciteit
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInhuur juridische capaciteit
BeschreibungHet afsluiten van een raamovereenkomst met maximaal 4 partijen voor de inzet van externe juridische capaciteit (inhuur). De maximale waarde van deze raamovereenkomst betreft een bedrag van 6 miljoen. Zodra deze benoemde hoeveelheid is bereikt verstrekt de provincie geen opdrachten meer binnen de raamovereenkomst en eindigen de overeenkomsten.
Interne KennungC2353004
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
LosLOT-0000
TitelRaamovereenkomst Inhuur juridische capaciteit
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe provincie heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden 2 maal voor de duur van 1 jaar stilzwijgend te verlengen.