788657-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych oraz usługa obejmująca prowadzenie dwóch Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i transport odpadów komunalnych oraz usługa obejmująca prowadzenie dwóch Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski oraz usługa obejmująca prowadzenie dwóch Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego. 2. Krótki opis przedmiotu zamówienia opisany został w punkcie 5.1. "Część zamówienia".
Interne KennungWRM.RZP.271.47.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór i transport odpadów komunalnych oraz usługa obejmująca prowadzenie dwóch Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski oraz usługa obejmująca prowadzenie dwóch Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego. 2. Wykonawca zobowiązany jest do odbierania i transportu: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, b) odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny „u źródła” z podziałem na:  papier,  tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe, metale (z zastrzeżeniem, że odpady te zbierane będą łącznie w jednym rodzaju worka lub pojemnika),  szkło,  bioodpady stanowiące odpady komunalne, c) odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny w jednostkach wymienionych w załączniku nr 2 i nr 3 OPZ z podziałem na:  przeterminowane leki,  zużyte baterie i akumulatory. 3. System odbierania i transportu odpadów komunalnych nie obejmuje odpadów komunalnych powstających w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej. 4. Wykonawca zobowiązuje się do stałego kontaktu z Zamawiającym w sprawach dotyczących przedmiotu zamówienia, w tym celu Wykonawca wyznaczy Koordynatora, z którym Zamawiający będzie mógł się kontaktować bezpośrednio w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. 5. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć worki do selektywnego zbierania odpadów komunalnych (tj. dla frakcji papieru, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, szkła) dla wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy po każdorazowym odbiorze ww. frakcji odpadów komunalnych selektywnie zbieranych. Wykonawca winien dostarczyć nowe worki do selektywnego zbierania odpadów komunalnych w ilości odpowiadającej liczbie i rodzajowi odebranych worków – według zasady „worek za worek”. Worki będą dostarczane bezpłatnie. 6. Wykonawca jest zobowiązany do prowadzenia edukacji ekologicznej mieszkańców Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski w zakresie właściwej gospodarki odpadami komunalnymi. W ramach powyższego zadnia Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia przynajmniej jednego konkursu edukacyjnego w palcówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski. 7. Wykonawca jest zobowiązany wyposażyć wszystkie pojazdy używane do realizacji zamówienia, w urządzenia zapewniające bieżący monitoring pracy bazujący na GPS. 8. Do obowiązków Wykonawcy należy kontrola wypełnienia obowiązku selektywnego zbierania odpadów komunalnych. 9. Wykonawca prowadził będzie na terenie Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski dwa Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). Szczegółowy zakres usługi opisuje załącznik Opis przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden