2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renoveren van de openbare verlichting in gemeente Etten-Leur
Beschreibung: De gemeente Etten-Leur heeft het voornemen om de verlichtingsarmaturen per wijk te vervangen door LED-armaturen. Met de toepassing van LED-armaturen levert de gemeente een bijdrage aan de te bereiken doelstellingen energiebesparing. Tevens geeft deze vervanging een kwalitatief beter lichtbeeld. De opdracht omvat in hoofdzaak het per wijk vervangen van de bestaande verlichtingsarmaturen. Essentieel bij de vervangingswerkzaamheden is dat door zoveel mogelijk armaturen van hetzelfde fabricaat en type toe te passen er een rustig straatbeeld ontstaat en door uniformiteit in verlichtingsarmaturen wordt tevens een bijdrage geleverd in de beheerbaarheid van het totale areaal van de openbare verlichting. De hoeveelheden van de verschillende wijken (Straat Grauwe Polder, Wijk Landelijk 1-2-3-4, Resterende Bedrijventerrein, Wijk Attelaken, Wijk Keen, Wijk Sander Banken-Baai 1-2-3, en Wijk Schoenmakershoek zijn vermeld in het bestek. Het gaat in totaal om het leveren en vervangen van 2.275 verlichtingsarmaturen.
Interne Kennung: K01110
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare procedure conform hoofdstuk 2, van het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (ARW2016). De opdracht valt onder het regime leveringen/diensten en waar in het ARW2016 werk wordt omschreven moet levering/dienst gelezen worden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie opgenomen tekst in de Aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1