2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Trzebani gm. Osieczna, woj. wielkopolskie oraz zagospodarowanie w procesie odzysku R we własnej instalacji Wykonawcy odpadów o kodzie 19 12 12, stanowiących komponent do produkcji paliwa alternatywnego (RDF), wytwarzanych na bieżąco w instalacji Zamawiającego oraz częściowo zmagazynowanych. Sposób zagospodarowania odpadów 19 12 12 musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa i decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 11 do SWZ
Interne Kennung: ZP.PN.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 35 000 Tonnen