See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy środków farmaceutycznych do Apteki Zakładowej Zakładu Karnego w Czarnem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: sukcesywne (według zamówień) dostawy produktów farmaceutycznych do Apteki Zakładowej Zakładu Karnego w Czarnem, ul. Pomorska 1, 77330 Czarne, zgodnie z asortymentem wskazanym w Załączniku nr 1 (formularz cenowy zamówienia)
Interne Kennung: DKW.2232.57.2025.AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki
Beschreibung: Leki
Interne Kennung: Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Insuliny
Beschreibung: Insuliny
Interne Kennung: Pakiet II
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin
Los: LOT-0003
Titel: Leki narkotyczne i psychotropowe
Beschreibung: Leki narkotyczne i psychotropowe
Interne Kennung: Pakiet III
Los: LOT-0004
Titel: Preparaty stomatologiczne
Beschreibung: Preparaty stomatologiczne
Interne Kennung: Pakiet IV
Los: LOT-0005
Titel: Materiały opatrunkowe/sprzęt jednorazowego użytku
Beschreibung: Materiały opatrunkowe/sprzęt jednorazowego użytku
Interne Kennung: Pakiet V
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0006
Titel: Leki recepturowe
Beschreibung: Leki recepturowe
Interne Kennung: Pakiet VI
Los: LOT-0007
Titel: Wyroby medyczne
Beschreibung: Wyroby medyczne
Interne Kennung: Pakiet VII