788764-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa sprzętu i materiałów jednorazowych na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i materiałów jednorazowych na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu i materiałów jednorazowych na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie z podziałem na następujące części: 1) Część 1 – Dostawa zaciskaczy do pępowiny i worków zabezpieczających przed hipotermią; 2) Część 2 – Dostawa zestawów do spirometrii; 3) Część 3 – Dostawa pasków do glukometru; 4) Część 4 – Dostawa zestawów do aerozoloterapii; 5) Część 5 – Dostawa rurek intubacyjnych bez mankietu 6) Część 6 – Dostawa żeli i osłonek do EKG i USG; 7) Część 7 – Dostawa akcesoriów endoskopowych; 8) Część 8 – Dostawa narzędzi, serwet i zestawów dla noworodka; 9) Część 9 – Dostawa kaniul pediatrycznych; 10) Część 10 – Dostawa wzierników ginekologicznych; 11) Część 11 – Dostawa nakłuwacza automatycznego; 12) Część 12 – Dostawa masek, drenów i łączników do tlenu; 13) Część 13 – Dostawa zestawów do wstrzyknięć kontrastu i złącza niskiego ciśnienia; 14) Część 14 – Dostawa zestawów do wkłucia lędźwiowego; 15) Część 15 – Dostawa zestawów do znieczulenia zewnątrzoponowego; 16) Część 16 – Dostawa strzygarek jednorazowych; 17) Część 17 – Dostawa próżnociągu położniczego; 18) Część 18 – Dostawa oprzyrządowania od CPAPU respiratora, i terapii wysokoprzepływowej; 19) Część 19 – Dostawa silikonowego cewnika zewnętrznego; 20) Część 20 – Dostawa układów do terapii wysokoprzepływowej, pojemników do ssaka i filtrów; 21) Część 21 – Dostawa czujników SPO2 i osłony czujnika tem.skóry; 22) Część 22 – Dostawa zestawów podaży leków światłoczułych i krwi; 23) Część 23 – Dostawa filtrów do podawania tłuszczów i kaniul pępkowych i zestawu do transfuzjii wymiennej; 24) Część 24 – Dostawa łyżek i rękojeści do laryngoskopu; 25) Część 25 – Dostawa okularków do fototerapii; 26) Część 26 – Dostawa stabilizatorów rurek intubacyjnych; 27) Część 27 – Dostawa pipelli do pobierania materiału z endometrium; 28) Część 28 – Dostawa prześcieradeł flizelinowych i osłony na Holter; 29) Część 29 – Dostawa pojemników, woreczków; 30) Część 30 – Dostawa woreczków strunowych; 31) Część 31 – Dostawa asortymentów ginekologicznych; 32) Część 32 – Dostawa do drenażu klp wkładów i pojemników, drenów do ssaka; 33) Część 33 – Dostawa zamkniętego systemu do odsysania dzieci i noworodków; 34) Część 34 – Dostawa sond do karmienia; 35) Część 35 – Dostawa jednorazowych butelek do pokarmu i zestawu do odciągania pokarmu; 36) Część 36 – Dostawa masek do resuscytacji; 37) Część 37 – Dostawa filtrów powietrza do inkubatorów; 38) Część 38 – Dostawa nożyczek chirurgicznych; 39) Część 39 – Dostawa cewników i układów do surfaktantu; 40) Część 40 – Dostawa elektrod żelowych do elektrostymulacji; 41) Część 41 – Dostawa zaworów wydechowych z ustnikiem do gazów typ Entonox; 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 1-41 stanowi załącznik nr 1.1 – 1.41 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/34/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: https://spzoz-lubartow.ezamawiajacy.pl/pn/spzoz-lubartow/demand/250382/notice/public/details (pod tym adresem będą udostępniane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Dostawa zaciskaczy do pępowiny i worków zabezpieczających przed hipotermią;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 1 stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa zestawów do spirometrii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 2 stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Dostawa pasków do glukometru
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 3 stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Dostawa zestawów do aerozoloterapii;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 4 stanowi załącznik nr 1.4 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Dostawa rurek intubacyjnych bez mankietu
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 5 stanowi załącznik nr 1.5 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Dostawa żeli i osłonek do EKG i USG;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 6 stanowi załącznik nr 1.6 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Dostawa akcesoriów endoskopowych;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 7 stanowi załącznik nr 1.7 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – Dostawa narzędzi, serwet i zestawów dla noworodka
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 8 stanowi załącznik nr 1.8 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – Dostawa kaniul pediatrycznych;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 9 stanowi załącznik nr 1.9 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – Dostawa wzierników ginekologicznych;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 10 stanowi załącznik nr 1.10 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 – Dostawa nakłuwacza automatycznego;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 11 stanowi załącznik nr 1.11 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 – Dostawa masek, drenów i łączników do tlenu;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 12 stanowi załącznik nr 1.12 do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 – Dostawa zestawów do wstrzyknięć kontrastu i złącza niskiego ciśnienia;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 13 stanowi załącznik nr 1.13 do SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 – Dostawa zestawów do wkłucia lędźwiowego;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 14 stanowi załącznik nr 1.14 do SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 – Dostawa zestawów do znieczulenia zewnątrzoponowego;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 15 stanowi załącznik nr 1.15 do SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 – Dostawa strzygarek jednorazowych;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 16 stanowi załącznik nr 1.16 do SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 – Dostawa próżnociągu położniczego;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 17 stanowi załącznik nr 1.17 do SWZ.
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 – Dostawa oprzyrządowania od CPAPU respiratora, i terapii wysokoprzepływowej;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 18 stanowi załącznik nr 1.18 do SWZ.
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 – Dostawa silikonowego cewnika zewnętrznego;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 19 stanowi załącznik nr 1.19 do SWZ.
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 – Dostawa układów do terapii wysokoprzepływowej, pojemników do ssaka i filtrów;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 20 stanowi załącznik nr 1.20 do SWZ.
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 – Dostawa czujników SPO2 i osłony czujnika tem.skóry;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 21 stanowi załącznik nr 1.21 do SWZ.
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 – Dostawa zestawów podaży leków światłoczułych i krwi;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 22 stanowi załącznik nr 1.22 do SWZ.
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 – Dostawa filtrów do podawania tłuszczów i kaniul pępkowych i zestawu do transfuzjii wymiennej;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 23 stanowi załącznik nr 1.23 do SWZ.
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 – Dostawa łyżek i rękojeści do laryngoskopu;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 24 stanowi załącznik nr 1.24 do SWZ.
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 – Dostawa okularków do fototerapii;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 25 stanowi załącznik nr 1.25 do SWZ.
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 – Dostawa stabilizatorów rurek intubacyjnych;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 26 stanowi załącznik nr 1.26 do SWZ.
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 – Dostawa pipelli do pobierania materiału z endometrium;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 27 stanowi załącznik nr 1.27 do SWZ.
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 – Dostawa prześcieradeł flizelinowych i osłony na Holter
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 28 stanowi załącznik nr 1.28 do SWZ.
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 – Dostawa pojemników, woreczków
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 29 stanowi załącznik nr 1.29 do SWZ.
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 – Dostawa woreczków strunowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 30 stanowi załącznik nr 1.30 do SWZ.
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 – Dostawa asortymentów ginekologicznych;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 31 stanowi załącznik nr 1.31 do SWZ.
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 – Dostawa do drenażu klp wkładów i pojemników, drenów do ssaka;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 32 stanowi załącznik nr 1.32 do SWZ.
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 – Dostawa zamkniętego systemu do odsysania dzieci i noworodków
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 33 stanowi załącznik nr 1.33 do SWZ.
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 – Dostawa sond do karmienia;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 34 stanowi załącznik nr 1.34 do SWZ.
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 – Dostawa jednorazowych butelek do pokarmu i zestawu do odciągania pokarmu;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 35 stanowi załącznik nr 1.35 do SWZ.
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 – Dostawa masek do resuscytacji;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 36 stanowi załącznik nr 1.36 do SWZ.
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 – Dostawa filtrów powietrza do inkubatorów;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 37 stanowi załącznik nr 1.37 do SWZ.
Los: LOT-0038
Titel: Część 38 – Dostawa nożyczek chirurgicznych;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 38 stanowi załącznik nr 1.38 do SWZ.
Los: LOT-0039
Titel: Część 39 – Dostawa cewników i układów do surfaktantu;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 39 stanowi załącznik nr 1.39 do SWZ.
Los: LOT-0040
Titel: Część 40 – Dostawa elektrod żelowych do elektrostymulacji;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 40 stanowi załącznik nr 1.40 do SWZ.
Los: LOT-0041
Titel: Część 41 – Dostawa zaworów wydechowych z ustnikiem do gazów typ Entonox;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz asortymentowo-cenowy dla części 41 stanowi załącznik nr 1.41 do SWZ.