See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Stroomafname
Beschreibung: Deze Opdracht, die in de vorm van een Raamovereenkomst wordt geplaatst, is een overheidsopdracht van leveringen in de zin van artikel 2, 20° en artikel 43 van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten. Meer bepaald betreft de Raamovereenkomst de levering van opgewekte hernieuwbare elektriciteit via zonnepanelen op daken, gronden en terreinen, via burgerparticipatie.
Interne Kennung: EE_2025_0_049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: EE_2025_0_049 - 1
Beschreibung: Provincie West-Vlaanderen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: EE_2025_0_049 - 2
Beschreibung: Provincie Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: EE_2025_0_049 - 3
Beschreibung: Provincie Antwerpen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: EE_2025_0_049 - 4
Beschreibung: Provincie Limburg
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: EE_2025_0_049 - 5
Beschreibung: Provincie Vlaams-Brabant
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: EE_2025_0_049 - 6
Beschreibung: Het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: EE_2025_0_049 - 7
Beschreibung: Het Waals Gewest
Interne Kennung: 7