788882-2025 - Ergebnis
Polen – Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen – Dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do wciągników typu WPT-3.0, WPT-3.2, WPT-4.0, WPT-4.0 V5, WP-1,6/C, WPF-3.0, MZN, WNH, WH pracujących w podziemnych zakładach górniczych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowych części zamiennych do wciągników typu WPT-3.0, WPT-3.2, WPT-4.0, WPT-4.0 V5, WP-1,6/C, WPF-3.0, MZN, WNH, WH pracujących w podziemnych zakładach górniczych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawę fabrycznie nowych części zamiennych do wciągników typu WPT-3.0, WPT-3.2, WPT-4.0, WPT-4.0 V5, WP-1,6/C, WPF-3.0, MZN, WNH, WH pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego.
Vorherige Bekanntmachung440124-2025
Interne Kennung3486/HZW/PKO/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
LosLOT-0000
TitelDostawa fabrycznie nowych części zamiennych do wciągników typu WPT-3.0, WPT-3.2, WPT-4.0, WPT-4.0 V5, WP-1,6/C, WPF-3.0, MZN, WNH, WH pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do wciągników typu WPT-3.0, WPT-3.2, WPT-4.0, WPT-4.0 V5, WP-1,6/C, WPF-3.0, MZN, WNH, WH pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.