See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka nábytku a interiérového vybavení pro OPF SU - Karviná
Beschreibung: Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu § 35 a § 101 zákona na části: Část 1 – Dodávka židlí a stolů do učeben A111, A211 – OPF SU Karviná Část 2 – Dodávka speciálních židlo/stolů do učebny A217 – OPF SU Karviná Část 3 – Dodávka nábytku a interiérových prvků do kanceláří a výukových prostor – OPF SU Karviná Část 1 – Dodávka židlí a stolů do učeben A111, A211 – OPF SU Karviná Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení – nábytku do učeben označovaných zadavatelem jako A111,A211 a 217 Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, která je součástí Slezské univerzity v Opavě. Předmět plnění části 1 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3A dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4A dokumentace zadávacího řízení). Část 2 – Dodávka speciálních židlo/stolů do učebny A217 – OPF SU Karviná Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení – nábytku - polohovatelných židlí, které se dají přestavět na stůl, a dalších nábytkových prvků do učebny označované zadavatelem jako A217 Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, která je součástí Slezské univerzity v Opavě. Předmět plnění části 2 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3B dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4B dokumentace zadávacího řízení). Část 3 – Dodávka nábytku a interiérových prvků do kanceláří a výukových prostor – OPF SU Karviná Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení – nábytku do kanceláří a společných prostor Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, která je součástí Slezské univerzity v Opavě. Předmět plnění části 3 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3C dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4C dokumentace zadávacího řízení).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39130000 Büromöbel, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39153000 Möbel für Konferenzräume
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Dodávka Dodávka židlí a stolů do učeben A111, A211 – OPF SU Karviná
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení – nábytku do učeben označovaných zadavatelem jako A111,A211 a 217 Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, která je součástí Slezské univerzity v Opavě. Předmět plnění části 1 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3A dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4A dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39130000 Büromöbel
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Dodávka nábytku a interiérových prvků do kanceláří a výukových prostor – OPF SU Karviná
Beschreibung: Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení – nábytku do kanceláří a společných prostor Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, která je součástí Slezské univerzity v Opavě. Předmět plnění části 3 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3C dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4C dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Dodávka speciálních židlo/stolů do učebny A217 – OPF SU Karviná
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení – nábytku - polohovatelných židlí, které se dají přestavět na stůl, a dalších nábytkových prvků do učebny označované zadavatelem jako A217 Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, která je součástí Slezské univerzity v Opavě. Předmět plnění části 2 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3B dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4B dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: 2