2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kwalificatiesysteem voor het uitvoeren van waterbouwkundige werken in de haven van Antwerpen
Beschreibung: Zie selectieleidraad
Interne Kennung: KS_Waterbouwkundige werken
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KS_Waterbouwkundige werken - Luik A: Renovatiewerken “kaaimuren"
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: KS_Waterbouwkundige werken - Luik B: Aanbrengen, herstellen of vernieuwen van bodembescherming
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: KS_Waterbouwkundige werken - Luik C: Herstellen of vernieuwen van oeverbeschermingen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: KS_Waterbouwkundige werken - Luik A en luik B
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: KS_Waterbouwkundige werken - Luik A en luik C
Interne Kennung: 5