See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OWO-gemeenten - Opstellen Soortenmanagementplan
Beschreibung: Voor de gemeenten Ooststellingwerf, Weststellingwerf en Opsterland wordt er een gebiedsgericht onderzoek uitgevoerd voor de huismus, vleermuis, huiszwaluw en gierzwaluw. De opdracht betreft een opdracht die wordt verdeeld in de volgende percelen: 1. Perceel 1: gemeente Ooststellingwerf 2. Perceel 2: gemeente Weststellingwerf 3. Perceel 3: gemeente Opsterland Per perceel bestaat de opdracht uit: 1. Het aanvragen van een gebiedsgerichte ontheffing Wet natuurbescherming bij de Provincie Fryslân op basis van een Soortenmanagementplan (SMP). 2. Het opstellen van, het voor het aanvragen van een gebiedsgericht ontheffing Wet natuurbescherming bij de Provincie Fryslân, benodigde SMP inclusief compensatieopgave en uitvoeringsplan. 3. Het uitvoeren van, het voor het opstellen van een SMP inclusief compensatieopgave en uitvoeringsplan benodigde ecologisch onderzoek. 4. Het opstellen van een tweede fase compensatieplan grote kraamvoorzieningen op basis van het pre-SMP. De maximale inschrijfprijs per perceel is €300.000,-. De totale geraamde waarde is €900.000,-.
Interne Kennung: SMP/OWO/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De OWO-gemeenten volgen voor de aanbesteding een Europees openbare procedure. De openbare procedure houdt in dat iedere geïnteresseerde die voldoet aan de gestelde eisen, een inschrijving mag indienen en mag meedingen naar gunning van de opdracht. De inschrijvers dienen zich te realiseren dan hun aanbod éénmalig en definitief is met de inschrijving die wordt ingediend. De openbare procedure biedt géén ruimte voor het voeren van onderhandelingsgesprekken. De voertaal tijdens de aanbestedingsprocedure, tijdens de contractering en tijdens de uitvoering van de opdracht is Nederlands. Alle documenten van zowel de inschrijver als de OWO-gemeenten zijn in het Nederlands gesteld, tenzij expliciet anders is vermeld in deze offerteaanvraag. De OWO-gemeenten behouden zich te allen tijde het recht voor om de aanbestedingsprocedure (tussentijds) stop te zetten of eenzijdig in te trekken. Inschrijvers hebben geen recht op vergoeding van eventueel gemaakte kosten en/of geleden schade. Inschrijvers ontvangen van de OWO-gemeenten ook géén tegemoetkoming in de kosten voor het opstellen en indienen van hun inschrijving
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: gemeente Ooststellingwerf
Beschreibung: Voor de gemeente Ooststellingwerf een gebiedsgericht onderzoek uitvoeren voor de huismus, vleermuis, huiszwaluw en gierzwaluw. De opdracht bestaat uit 1) het aanvragen van een gebiedsgerichte ontheffing Wet natuurbescherming bij de Provincie Fryslân op basis van een Soortenmanagementplan (SMP). 2) Het opstellen van, het voor het aanvragen van een gebiedsgericht ontheffing Wet natuurbescherming bij de provincie Fryslân, benodigde SMP inclusief compensatieopgave en uitvoeringsplan. 3) Het uitvoeren van, het voor het opstellen van een SMP inclusief compensatieopgave en uitvoeringsplan benodigde ecologisch onderzoek. 4) Het opstellen van een tweede fase compensatieplan grote kraamvoorzieningen op basis van het pre-SMP. De maximale inschrijfprijs is €300.000,-.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Tweezijdige verlenging per perceel (gemeente) van éénmaal 10 jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: gemeente Weststellingwerf
Beschreibung: Voor de gemeente Weststellingwerf een gebiedsgericht onderzoek uitvoeren voor de huismus, vleermuis, huiszwaluw en gierzwaluw. De opdracht bestaat uit 1) het aanvragen van een gebiedsgerichte ontheffing Wet natuurbescherming bij de Provincie Fryslân op basis van een Soortenmanagementplan (SMP). 2) Het opstellen van, het voor het aanvragen van een gebiedsgericht ontheffing Wet natuurbescherming bij de provincie Fryslân, benodigde SMP inclusief compensatieopgave en uitvoeringsplan. 3) Het uitvoeren van, het voor het opstellen van een SMP inclusief compensatieopgave en uitvoeringsplan benodigde ecologisch onderzoek. 4) Het opstellen van een tweede fase compensatieplan grote kraamvoorzieningen op basis van het pre-SMP. De maximale inschrijfprijs is €300.000,-.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: gemeente Opsterland
Beschreibung: Voor de gemeente Opsterland een gebiedsgericht onderzoek uitvoeren voor de huismus, vleermuis, huiszwaluw en gierzwaluw. De opdracht bestaat uit 1) het aanvragen van een gebiedsgerichte ontheffing Wet natuurbescherming bij de Provincie Fryslân op basis van een Soortenmanagementplan (SMP). 2) Het opstellen van, het voor het aanvragen van een gebiedsgericht ontheffing Wet natuurbescherming bij de provincie Fryslân, benodigde SMP inclusief compensatieopgave en uitvoeringsplan. 3) Het uitvoeren van, het voor het opstellen van een SMP inclusief compensatieopgave en uitvoeringsplan benodigde ecologisch onderzoek. 4) Het opstellen van een tweede fase compensatieplan grote kraamvoorzieningen op basis van het pre-SMP. De maximale inschrijfprijs is €300.000,-.
Interne Kennung: 3