See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie urządzeń transportu bliskiego w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy
Beschreibung: Zakres podstawowy dla prac rozliczanych ryczałtowo: - Utrzymanie urządzeń – przeglądy, konserwacja, usuwanie usterek urządzeń transportu bliskiego: dźwigi, suwnice, elektrowciągi, wciągarki, żurawie, podesty wiszące ruchome ,przeciągarka wagonów oraz trawersy. - Pełnienie stałego dyżuru w celu usuwania awarii w urządzeniach transportu bliskiego w systemie pracy zmianowej. - Prowadzenie dokumentacji urządzeń podlegającej UDT i TDT oraz przygotowanie urządzeń transportu bliskiego do odbioru i udział w odbiorach UDT i TDT. - Obsługa systemu SAP w zakresie: bezpiecznej organizacji prac przy utrzymaniu urządzeń transportu bliskiego. Zakres dla prac rozliczanych powykonawczo: - Prowadzenie prac rozliczanych powykonawczo w zakresie, remontów planowych, usuwanie awarii wykraczających poza zakres ryczałtu, dźwigi, suwnice, wciągniki, elektrowciągi, wciągarki, żurawie, przeciągarka wagonów, belki demagowe, trawersy i podtorza. - Montaż i obsługa (własnych) podestów ruchomych wiszących modułowych. - Montaż i obsługa rusztowania elektrycznego wiszącego będącego własnością Zlecającego. Rusztowanie to jest dedykowane do kotła K-9 /Zielony Blok/. - przygotowanie urządzeń transportu bliskiego do odbioru i udział w odbiorach UDT i TDT oraz przeglądy i konserwacja wciągników ręcznych.
Vorherige Bekanntmachung: 629323-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531400 Reparatur und Wartung von Kräne
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NZ/PZP/29/2024