2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace trati Brno-Přerov, 3. stavba Vyškov - Nezamyslice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dopracování a aktualizace Dokumentace pro územní řízení. Dokumentace bude aktualizována na základě schváleného Záměru projektu stavby „Modernizace trati Brno-Přerov, 3. stavba Vyškov - Nezamyslice“, včetně zapracování všech změn vyplývajících z tohoto dokumentu, včetně zajištění úplné dokladové části pro územní řízení včetně podání žádosti o vydání územního rozhodnutí a spolupráce při vydání příslušných rozhodnutí až do nabytí jejich právní moci. Dokumentace pro územní řízení bude zpracována v souladu s vyhláškou č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, ve znění pozdějších předpisů, a se Směrnicí GŘ SŽDC č. 11/2006 „Dokumentace pro přípravu staveb na železničních drahách celostátních a regionálních“, v platném znění, dle platných předpisů a technických norem a v souladu s Technickými kvalitativními podmínkami staveb státních drah. V případě rozdílů mezi vyhláškou č. 499/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, a Směrnicí č. 11/2006 platí ustanovení vyhlášky č. 499/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: E617-S-2480/2021/D4
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau
5. Los
Los: LOT-0001