789047-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – RAD|Mendix Advanced Business Engineer - Scrum Master - cluster BCO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRAD|Mendix Advanced Business Engineer - Scrum Master - cluster BCO
BeschreibungIs het in goede banen leiden van het ontwikkelen van applicaties jouw passie? En wil jij als Scrummaster het verschil maken in de ontwikkeling van de dienstverlening van een wereldstad? Maar jij bent óók van het ontwikkelen van applicaties en wil jij Mendix Advanced Business Engineer - Scrum Master het verschil maken in de ontwikkeling van de dienstverlening van een wereldstad? Dan hebben wij de perfecte klus voor jou.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000