2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ORAZ PSZOK NA TERENIE GMINY ŚWIERZNO NA 2026 ROK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi polegającej na odbiorze odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, powstających w nieruchomościach zamieszkałych oraz niezamieszkałych z terenu gminy Świerzno oraz odbiorze odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, powstających w nieruchomościach, na których znajdują się domki letniskowe, lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, wykorzystywanych jedynie przez część roku z terenu gminy Świerzno, odbiorze odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie gminy Świerzno oraz ich transport do stacji przeładunkowej w Mokrawicy funkcjonującej w ramach Regionalnego Zakładu Gospodarki Odpadami w Słajsinie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa krajowego oraz aktami prawa miejscowego.
Interne Kennung: ZP.271.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0003
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy pzp przewiduje możliwość udzielenia w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego zamówień o wartości do 150 % wartości zamówienia podstawowego, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, polegających na odbiorze odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz PSZOK na terenie gminy Świerzno.