See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisu technicznego urządzeń medycznych – przeglądy zgodnie z wykazem sprzętu i aparatury medycznej określonym w dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 592556-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0076
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 76
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 76 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0077
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 77
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 77 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0078
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 78
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 78 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0079
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 79
Los: LOT-0080
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 80
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 80 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0081
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 81
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 81 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0082
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 82
Los: LOT-0083
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 83
Los: LOT-0084
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 84
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 84 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0085
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 85
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 85 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0086
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 86
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 86 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0087
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 87
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 87 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0088
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 88
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 88 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0089
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 89
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 89 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0090
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 90
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 90 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0091
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 91
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 91 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0092
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 92
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 92 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0093
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 93
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 93 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0094
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 94
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 94 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0095
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 95
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 95 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0096
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 96
Los: LOT-0097
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 97
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 97 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0098
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 98
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 98 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0099
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 99
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 99 zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0100
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 100
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych - przeglądy 100 zgodnie z dokumentami zamówienia